查询

Search

丙烯酸冲击改性剂

Akdeniz Kimya’nın stabilizatör alanında yılların tecrübesine sahip olması sayesinde, üreticilerimize daha ekonomik çözümler sunabiliyoruz.

DMA 650

DMA 650, PVC uygulamalarında sağladığı yüksek darbe dayanıklılığı ve mekanik özelliklerin yanı sıra, farklı üretim hızlarında homojen erime akışı sağlar. Geliştirilmiş toz yapısı sayesinde paketleme ve taşıma konularında avantaj sunar. Özel tasarımı sayesinde DMA 650; kolay akıcılığı, düşük toz ve koku özellikleriyle birlikte, otomatik yükleme ve besleme sistemlerinde daha hızlı ve daha güvenli bir operasyon için kullanılabilir. Akdeniz DMA 650, üreticilerin yüksek üretim hızlarında bile yüksek kaliteli karmaşık PVC ürünleri üretebilmelerini sağlar.

Uzun süreli UV dayanıklılığı, mükemmel renk kararlılığı ve devamlılığına sahip olan DMA 650, PVC ürünlerinin uzun süre açık alana maruz kaldıklarında ve kötü hava koşullarında orijinal görüntülerini korumalarını garanti altına alır. DMA 650 formülasyonlarda tek başına kullanılabileceği gibi, aynı zamanda Akdeniz Kimya’nın PVC stabilizatörleri alanında yılların deneyimine sahip olması sayesinde formülasyonundaki Darbe Mukavemet Artırıcı (DMA 650) kullanımını azaltarak, üreticilerimize daha ekonomik çözümler sunar.

DMA 707

DMA 707, Akrilik Bazlı Darbe Mukavemet Artırıcı (DMA 650) ve CPE’nin akıllı ve sinerjik bir kombinasyonudur. DMA 650 ve CPE’nin önden karıştırılması, bu iki mukavemet artırıcıyı ayrı kullanmaya kıyasla aşağıdaki avantajlara sahiptir;  

  • Geliştirilmiş darbe kuvveti
  • Düşük kalıp kirlenmesi
  • Ürünün iki yerine tek bir tedarikçiden tedarik edilmesi.
  • Depolama ve sıcak mikserde dozaj konularında maliyet tasarrufu